השירותים שלנו

קידום מודעות

כחלק מדרכי הפעולה של העמותה, מפיקה שפת הלב חומרים מודפסים המופצים על ידינו בבתי החולים ובמרפאות, ומתפעלת מרכז מידע אינטרנטי עשיר, עדכני, ידידותי למשתמש, וראשון מסוגו בשפה העברית, הכולל גם פורום רפואי חי.

קרא עוד »

כנסים מקצועיים

כחלק מהשאיפה של שפת הלב לקדם בארץ את המודעות לנושא של שסעי חיך/שפה, יוזמת העמותה כנסים מקצועיים המשלבים השתלמויות רפואיות , על מנת להכיר להם את התהליכים, דרכי הטיפול והעדכונים בתחום בארץ ובעולם.-

קרא עוד »

תמיכה ליולדות

הרגע הזה שאחרי הלידה. כאשר התינוק שלכם מונח בזרועותיכם ומראהו כה שונה ממה שחלמתם… ממה שכולם מכירים…איך נאכיל אותו? איך נטפל בו? השאלות והרגשות מציפים אתכם.
מיד לאחר הלידה תיצור אתכם קשר מתנדבת של שפת הלב.

קרא עוד »

קבוצת תמיכה – משפחות תומכות

לפעמים כל מה שצריך זו קבוצה תומכת. מישהו לחלוק איתו. מישהו שעובר התמודדות זהה לשלנו, ולכן יבין יותר מכל את הקשיים הספציפיים לנו.
זר לא יבין את זאת. כוחה של תמיכה קבוצתית הוא עצום מפני שהיא מספקת את האמפטיה הטובה ביותר, שבעקבותיה תבוא גם ההקלה הרגשית וההכוונה המעשית.

קרא עוד »

שירותים רפואיים

כהורים לילד עם חיך/שפה שסועים אתם מעוניינים לבחון את הטפול הטוב ביותר לילדכם. ישנם הורים הבוחרים לטוס למרכזים רפואיים במקומות שונים בעולם כדי לזכות במנתח בעל מומחיות ונסיון רב; בשפת הלב אנו מבינים את הצורך המובן הזה ומארגנים ביקורים של רופאים מומחים מחו"ל.

קרא עוד »

שאלות נפוצות

כהורים לילדים בעלי חיך/ שפה שסועים אתם עשויים להתקל בשאלות שונות במהלך שנות התבגרותו של הילד. אתם מוזמנים לשאול כל שאלה ב"קוביה" המיועדת לכך ומומחים מתנדבים מצוותי חיך/ שפה בישראל יתנדבו לענות לכם עליה.

קרא עוד »

סבסוד ציוד האכלה

קיימים בשוק בקבוקי ההאכלה מיוחדים המסייעים מאד בהאכלת תינוק בעל חיך/שפה שסועים. עם הלידה נשמח לשלוח לכם ערכת תמיכה ואהבה שתכלול בין השאר דוגמית של בקבוקים כאלו, האחד של חברת מידג'ונסון והשני ספשל נידס פידר (לשעבר ׳הברמן׳) של חברת מדלה. מתנדבת של שפת הלב תשמח ללמד אתכם כיצד להיטיב להשתמש בבקבוקים אלה

קרא עוד »
דילוג לתוכן